Security Profile (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Anonymous user
ca: Usuari anònim

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
ca: La resposta que heu introduït per al CAPTCHA és incorrecta.

en: Authenticated user
ca: Usuari autenticat

en: Administrator
ca: Administrador

en: This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
ca: Aquesta pregunta es fa per comprovar si vostè és o no una persona real i impedir l'enviament automatitzat de missatges brossa.

en: Basic HTML
ca: HTML bàsic

en: Restricted HTML
ca: HTML restringit
