Security Profile (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Custom
cs: Vlastní

en: Anonymous user
cs: Anonym

en: Authenticated user
cs: Přihlášený uživatel

en: Administrator
cs: Administrátor

en: Basic HTML
cs: Základní HTML

en: Restricted HTML
cs: Omezené HTML
