Security Profile (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Anonymous user
el: Ανώνυμος χρήστης

en: Authenticated user
el: Πιστοποιημένος χρήστης

en: Administrator
el: Διαχειριστής

en: Basic HTML
el: Βασική HTML

en: Restricted HTML
el: HTML με περιορισμούς
