Security Profile (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Custom
et: Kohandatud

en: Anonymous user
et: Anonüümne kasutaja

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
et: Sinu sisestatud vastus CAPTCHALE ei olnud korrektne.

en: Authenticated user
et: Autenditud kasutaja

en: Administrator
et: Haldur

en: Basic HTML
et: Lihtne HTML

en: Restricted HTML
et: Piiratud HTML
