Security Profile (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Anonymous user
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Authenticated user
eu: Egiaztatutako erabiltzailea

en: Administrator
eu: Kudeatzailea

en: Basic HTML
eu: HTML Basikoa

en: Restricted HTML
eu: HTML Mugatua
