Security Profile (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Anonymous user
hi: अज्ञात उपयोक्ता

en: Authenticated user
hi: प्रमाणीकृत उपयोगकर्ता

en: Administrator
hi: प्रशासक

en: Basic HTML
hi: साधरण एच टी एम एल

en: Restricted HTML
hi: प्रतिबंधित एचटीएमएल
