Security Profile (1.0.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Anonymous user
ht: Itilizatè anonim

en: Authenticated user
ht: Itilizatè otantifye

en: Administrator
ht: Administratè

en: Basic HTML
ht: HTML bazik

en: Restricted HTML
ht: HTML limite
