Security Profile (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Custom
lt: Savitas

en: Anonymous user
lt: Anoniminis lankytojas

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
lt: Jūsų įvestas patikros kodo CAPTCHA atsakymas buvo neteisingas.

en: Authenticated user
lt: Prisijungęs narys

en: Administrator
lt: Administratorius

en: Basic HTML
lt: Supaprastintas HTML

en: Restricted HTML
lt: Ribotas HTML
