Security Profile (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Anonymous user
lv: Anonīms lietotājs

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
lv: Jūsu ievadītais drošības kods ir nepareizs.

en: Authenticated user
lv: Autentificēts lietotājs

en: Administrator
lv: Administrators

en: Basic HTML
lv: Pamata HTML

en: Restricted HTML
lv: Ierobežots HTML
