Security Profile (1.0.0-alpha1) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: Custom
no: Tilpasset

en: Anonymous user
no: Anonym bruker

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
no: CAPTCHA-svaret du oppga er feil.

en: Authenticated user
no: Autentisert bruker

en: This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
no: Dette er et spørsmål for å teste om du er en menneskelig besøkende og for å hindre automatiserte spammeldinger.

en: Basic HTML
no: Grunnleggende HTML

en: Restricted HTML
no: Begrenset HTML
