Security Profile (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Custom
pl: Własne

en: Anonymous user
pl: Użytkownik anonimowy

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
pl: Odpowiedź na przedstawione zadanie jest nieprawidłowa.

en: Authenticated user
pl: Użytkownik uwierzytelniony

en: This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
pl: To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

en: Basic HTML
pl: Podstawowy HTML

en: Restricted HTML
pl: Ograniczony HTML
