Security Profile (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Custom
tr: Özel

en: Anonymous user
tr: Konuk kullanıcı

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
tr: CAPTCHA için girdiğiniz cevap doğru değildi.

en: Authenticated user
tr: Kimliği doğrulanmış kullanıcı

en: Administrator
tr: Yönetici

en: Basic HTML
tr: Temel HTML

en: Restricted HTML
tr: Kısıtlı HTML
