Security Profile (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Custom
uk: Власний

en: Anonymous user
uk: Анонімний користувач

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
uk: Відповідь, введена для CAPTCHA є хибною.

en: Authenticated user
uk: Авторизований користувач

en: Administrator
uk: Адміністратор

en: Security key
uk: Ключ безпеки

en: This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
uk: Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.

en: Basic HTML
uk: Простий HTML

en: Restricted HTML
uk: Обмежений HTML
