Security Profile (1.0.2-alpha1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Custom
ar: مخصّص

en: Anonymous user
ar: مستخدم مجهول

en: CAPTCHA
ar: التحقق

en: Authenticated user
ar: مستخدم موثوق

en: Administrator
ar: مدير

en: Basic HTML
ar: HTML أساسي

en: Restricted HTML
ar: HTML مقيَّد
