Security Profile (1.0.2-alpha1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Custom
da: Tilpasset

en: Anonymous user
da: Anonym bruger

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
da: Det indtastede svar er ikke korrekt.

en: Authenticated user
da: Godkendt bruger

en: Security key
da: Sikkerhedsnøgle

en: This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
da: Dette spørgsmål afgør, om du er et menneske, for at forhindre automatisk indsendelse af spam.

en: Basic HTML
da: Simpel HTML

en: Restricted HTML
da: Begrænset HTML
