Security Profile (1.0.2-alpha1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Custom
es: Personalizado

en: Anonymous user
es: Usuario anónimo

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
es: La respuesta que ingresó para el código de verificación no fue correcta.

en: Authenticated user
es: Usuario autenticado

en: Administrator
es: Administrador

en: This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
es: Esta pregunta es para comprobar si usted es un visitante humano y prevenir envíos de spam automatizado.

en: Basic HTML
es: HTML básico

en: Restricted HTML
es: HTML Restringido
