Security Profile (1.0.2-alpha1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Custom
fi: Oma

en: Anonymous user
fi: Anonyymi käyttäjä

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
fi: CAPTCHAan annettu vastaus ei ollut oikein.

en: Authenticated user
fi: Sisäänkirjautunut käyttäjä

en: Administrator
fi: Ylläpitäjä

en: Contact support to reset your access
fi: Ota yhteyttä tukeen palauttaaksesi tunnuksesi käyttöön

en: Basic HTML
fi: Perus-HTML

en: Restricted HTML
fi: Rajattu HTML
