Security Profile (1.0.2-alpha1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Custom
he: מותאם

en: Anonymous user
he: משתמש אנונימי

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
he: התשובה שסיפקת לאתגר אינה נכונה.

en: Authenticated user
he: משתמש מאומת

en: Administrator
he: מנהל

en: You have used @user_current_count out of @user_block_attempts login attempts. After all @user_block_attempts have been used, you will be unable to login.
he: השתמשת ב@user_current_count מתוך @user_block_attempts נסיונות כניסה. לאחר שימוצו  @user_block_attempts המותרים לא יתאפשר ניסיון נוסף.
