Security Profile (1.0.2-alpha1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Custom
hu: Egyéni

en: Anonymous user
hu: Névtelen felhasználó

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
hu: A CAPTCHA feladatra adott válasz helytelen volt.

en: Authenticated user
hu: Azonosított felhasználó

en: Administrator
hu: Adminisztrátor

en: This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
hu: Ez a kérdés vizsgálja, hogy vajon ember-e a látogató, valamint megelőzi az automatikus kéretlen üzenetek beküldését.

en: Contact support to reset your access
hu: A hozzáférés visszaállításához fel kell keresni az ügyfélszolgálatot

en: Basic HTML
hu: Alap HTML

en: Restricted HTML
hu: Korlátozott HTML

en: Your [site:name] account now has two-factor authentication
hu: A felhasználó [site:name] webhelyen regisztrált fiókjához mostantól be lett állítva a kétlépcsős azonosítás.

en: Your [site:name] account no longer has two-factor authentication
hu: A felhasználó [site:name] webhelyen regisztrált fiókja innentől fogva nincs kétlépcsős azonosítással védve.
