Security Profile (1.0.2-alpha1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Custom
id: Tersuai

en: Anonymous user
id: Pengguna anonim

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
id: Jawaban yang Anda masukkan untuk CAPTCHA ini tidak benar.

en: Authenticated user
id: Pengguna yang telah diotentifikasi

en: Basic HTML
id: HTML dasar

en: Restricted HTML
id: HTML terbatas
