Security Profile (1.0.2-alpha1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Custom
ja: カスタム

en: Anonymous user
ja: 匿名ユーザー

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
ja: CAPTCHA用に入力された回答が正しくありません。

en: Authenticated user
ja: 認証済みユーザー

en: Administrator
ja: 管理者

en: This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
ja: この質問はあなたが人間の訪問者であるかどうかをテストし、自動化されたスパム送信を防ぐためのものです。

en: Basic HTML
ja: ベーシック HTML

en: Restricted HTML
ja: 制限付き HTML
