Security Profile (1.0.2-alpha1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Custom
nl: Aangepast

en: Anonymous user
nl: Anonieme gebruiker

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
nl: Uw CAPTCHA-antwoord was niet juist.

en: Authenticated user
nl: Geverifieerde gebruiker

en: Administrator
nl: Beheerder

en: You have been logged out due to inactivity.
nl: U bent uitgelogd wegens inactiviteit.

en: This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
nl: Deze vraag is om te controleren dat u een mens bent, om geautomatiseerde invoer (spam) te voorkomen.

en: Contact support to reset your access
nl: Neem contact op met de beheerder om uw account te resetten.

en: Basic HTML
nl: Eenvoudige HTML

en: Restricted HTML
nl: Beperkte HTML

en: Your [site:name] account now has two-factor authentication
nl: Uw [site:name] account heeft nu tweestapsverificatie

en: Your [site:name] account no longer has two-factor authentication
nl: Uw [site:name] account heeft niet langer tweestapsverificatie
