Security Profile (1.0.2-alpha1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Custom
pt: Personalizado

en: Anonymous user
pt: Usuário anônimo

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
pt: A sua resposta para o CAPTCHA não foi correta.

en: Authenticated user
pt: Usuário autenticado

en: Administrator
pt: Administrador

en: This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
pt: Esta questão é para verificar se você é ou não um visitante humano e prevenir submissões automáticas de spam.

en: Basic HTML
pt: HTML básico

en: Restricted HTML
pt: HTML restrito
