Security Profile (1.0.2-alpha1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Custom
sk: Vlastná

en: Anonymous user
sk: Anonymný používateľ

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
sk: Odpoveď, ktorú ste vložili pre CAPTCHA nebola správna.

en: Authenticated user
sk: Prihlásený používateľ

en: Administrator
sk: Administrátor

en: Basic HTML
sk: Základné HTML
