Security Profile (1.0.2-alpha1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Custom
gl: Personalizado

en: Anonymous user
gl: Usuario anónimo

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
gl: A resposta introducida no CAPTCHA non foi correcta.

en: Authenticated user
gl: Usuario autenticado

en: Administrator
gl: Administrador

en: Basic HTML
gl: HTML básico
