Security Profile (1.0.2-alpha1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Custom
ro: Personalizat

en: Anonymous user
ro: Vizitator

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
ro: Răspuns incorect. Vă rugăm verificați și reintroduceți.

en: Authenticated user
ro: Utilizator autentificat

en: Basic HTML
ro: HTML de bază

en: Restricted HTML
ro: HTML limitat
