Security Profile (1.0.2-alpha1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Custom
sv: Anpassad

en: Anonymous user
sv: Anonym användare

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
sv: Svaret du angav för CAPTCHA var inte rätt.

en: Authenticated user
sv: Inloggad användare

en: Administrator
sv: Administratör

en: You have been logged out due to inactivity.
sv: Du har loggats ut på grund av inaktivitet.

en: This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
sv: Den här frågan testar om du är en mänsklig besökare och förhindrar automatiska spaminsändningar.

en: Contact support to reset your access
sv: Kontakta supporten för att återställa din åtkomst

en: Basic HTML
sv: Grundläggande HTML

en: Restricted HTML
sv: Begränsad HTML

en: Your [site:name] account now has two-factor authentication
sv: Ditt [site:name]-konto har nu tvåfaktorsautentisering

en: Your [site:name] account no longer has two-factor authentication
sv: Ditt [site:name] konto har inte längre tvåfaktorsautentisering
