Security Profile (1.0.2-alpha1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Anonymous user
vi: Người dùng nặc danh

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
vi: Bạn đã trả lời sai.

en: Administrator
vi: Người quản lý

en: This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
vi: Câu hỏi này dùng để kiểm tra xem bạn là người hay là chương trình tự động.
