Security Review (3.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Tags
lv: Birkas

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Help
lv: Palīdzība

en: Role ID
lv: Lomas ID

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Security
lv: Drošība

en: Formats
lv: Formāti

en: Error reporting
lv: Kļūdu ziņošana

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.

en: Private files
lv: Privāti faili

en: Text formats
lv: Teksta formāti

en: Last Cron Run
lv: Pēdējā Cron Izpilde
