Security Review (3.0.0-rc3) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Tags
ja: タグ

en: Settings
ja: 設定

en: Help
ja: ヘルプ

en: Role ID
ja: 役割ID

en: Advanced
ja: 高度

en: Security
ja: セキュリティー

en: Formats
ja: 書式

en: Error reporting
ja: エラー報告

en: Processed @current out of @total.
ja: @total件中@current件処理しました。

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ja: 引数の %error_operation を処理中にエラーが発生しました: @arguments

en: Private files
ja: プライベートファイル

en: Text formats
ja: テキストフォーマット

en: Last Cron Run
ja: 最後の Cron 実行
