Security Review (3.0.4) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Tags
ru: Теги

en: Settings
ru: Настройки

en: Help
ru: Справка

en: Role ID
ru: ID роли

en: Advanced
ru: Расширенные

en: Security
ru: Безопасность

en: Formats
ru: Форматы

en: Run
ru: Запустить

en: Error reporting
ru: Сообщения об ошибках

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ru: Произошла ошибка во время обработки %error_operation с аргументами: @arguments

en: Private files
ru: Приватные файлы

en: Text formats
ru: Текстовые форматы

en: Last Cron Run
ru: Последний запуск Cron

en: Private files directory: @path
ru: Каталог приватных файлов: @path
