Security Review (3.1.1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Settings
gl: Axustes

en: Help
gl: Axuda

en: Role ID
gl: ID do rol

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Security
gl: Seguranza

en: Formats
gl: Formatos

en: Error reporting
gl: Informe de erros

en: Private files
gl: Arquivos privados

en: Text formats
gl: Formatos do texto

en: Last Cron Run
gl: Última Execución de Cron
