Security Review (3.1.2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Help
ne: सहयोग

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Last Cron Run
ne: अन्तिम क्रोन रन
