Security Review (3.1.3) - en to ms translation catalogue (8 entries)

en: Tags
ms: Tag

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Help
ms: Bantuan

en: Role ID
ms: ID Peranan

en: Formats
ms: Format-format

en: Error reporting
ms: Pelaporan ralat

en: Private files
ms: Fail-fail peribadi

en: Text formats
ms: Format-format teks
