Security.txt (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: Signature
bo: མིང་རྟགས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
