Security.txt (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Contact
el: Επικοινωνία

en: Signature
el: Υπογραφή

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις
