Security.txt (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Configure
et: Seadistus

en: Email
et: E-kiri

en: Contact
et: Kontakt

en: Signature
et: Allkiri

en: Phone
et: Telefon

en: Encryption
et: Krüpteerimine

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab
