Security.txt (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Configure
sl: Nastavi

en: Contact
sl: Kontakt

en: Signature
sl: Podpis

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
