Security.txt (8.x-1.1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Configure
bn: কনফিগার

en: Email
bn: ইমেইল

en: Signature
bn: স্বাক্ষর

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
