Security.txt (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Configure
ru: Настроить

en: Contact
ru: Контакт

en: Signature
ru: Подпись

en: Phone
ru: Телефон

en: Security
ru: Безопасность

en: About
ru: Информация

en: Contact email
ru: Контактный email

en: Uses
ru: Использование

en: Policy
ru: Политика

en: Contact phone
ru: Контактный телефон
