Security.txt (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Email
sv: E-post

en: Contact
sv: Kontakt

en: Signature
sv: Signatur

en: Phone
sv: Telefon

en: Security
sv: Säkerhet

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder

en: Policy
sv: Riktlinje
