Security.txt (8.x-1.2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: URL
be: Спасылка

en: Configure
be: Правіць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Contact
be: Кантакт

en: Signature
be: Подпіс

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне
