Security.txt (8.x-1.2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Email
ku: ئیمێل

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: Signature
ku: مۆر

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
