Security.txt (8.x-1.2) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Email
tr: E-posta

en: Contact
tr: İletişim

en: Signature
tr: İmza

en: Phone
tr: Telefon

en: Security
tr: Güvenlik

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım
