Security.txt (8.x-1.2) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Configure
vi: Cấu hình

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Contact
vi: Liên hệ

en: Signature
vi: Chữ ký

en: Phone
vi: Điện thoại

en: Sign
vi: Ký nhận

en: Encryption
vi: Mật mã hoá

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng

en: Policy
vi: CHÍNH SÁCH
