Security.txt (8.x-1.3) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Configure
gl: Configurar

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Contact
gl: Contacto

en: Signature
gl: Sinatura

en: Phone
gl: Teléfono

en: Security
gl: Seguranza

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos
