Security.txt (8.x-1.3) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: URL
hu: Webcím

en: Configure
hu: Beállít

en: Email
hu: E-mail

en: Contact
hu: Kapcsolat

en: Signature
hu: Aláírás

en: Phone
hu: Telefon

en: Security
hu: Biztonság

en: Sign
hu: Jel

en: Encryption
hu: Titkosítás

en: About
hu: Leírás

en: Contact email
hu: Kapcsolattartó e-mail címe

en: Uses
hu: Használat

en: Policy
hu: Irányelv
