Security.txt (8.x-1.3) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Configure
ja: 設定

en: Email
ja: メール

en: Contact
ja: コンタクト

en: Signature
ja: 署名

en: Phone
ja: 電話番号

en: Security
ja: セキュリティー

en: About
ja: アバウト

en: Contact email
ja: 連絡先メールアドレス

en: Uses
ja: 機能

en: Policy
ja: ポリシー
