Security.txt (8.x-1.3) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Configure
ro: Configurează

en: Email
ro: email

en: Signature
ro: Semnătura

en: Phone
ro: Telefon

en: About
ro: Despre

en: Contact email
ro: E-mail de contact

en: Uses
ro: Folosește
