Security.txt (8.x-1.3) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Email
th: อีเมล

en: Contact
th: ติดต่อ

en: Signature
th: ข้อความลงท้าย

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Contact email
th: อีเมลผู้ติดต่อ

en: Uses
th: ใช้
